PRISTATYMAS

PREKIŲ PRISTATYMAS

Jūsų siunta bus pristatyta per 2-5 darbo dienas į Jums patogiausioje vietoje esantį LP EXPRESS terminalą.

Pristatymo mokestis – 1,99 € (išskyrus Neringą, dėl pristatymo į Neringą Jums reikėtų susisiekti su mumis el. paštu: letsbooky@gmail.com)

Apie į terminalą atvykusią siuntą būsite informuoti SMS žinute bei el. paštu su durelių atidarymo (siuntinio atsiėmimo) kodu, o atsiimti galėsite per 3 dienas bet kuriuo paros metu.

Užsakymą apmokėti galite per internetinės bankininkystės sistemą. Informuojame, kad apmokėdami būsite nukreipiami į mokėjimų iniciavimo sistemą „Paysera“.

Svarbu – Jūsų užsakymas siuntų savitarnos terminale saugomas 3 dienas. Po 3 dienų Jūsų užsakymas bus grąžintas siuntėjui. Pakartotinai užsakymą galėsime Jums pristatyti nurodytu adresu ar į LP Express pašto terminalą tik po papildomo pristatymo išlaidų apmokėjimo.

 

PREKIŲ GRĄŽINIMAS

Apie prekių grąžinimą nedelsdami (ne vėliau nei per 14 dienų nuo prekės pristatymo arba atsiėmimo momento) informuokite mus el. paštu letsbooky@gmail.com. Laiške nurodykite prekės pavadinimą, įsigijimo PVM sąskaitos-faktūros numerį ir trumpai aprašykite prekės grąžinimo priežastį. Kokybiškos prekes privalo būti grąžinamos tiksliai tokios būklės, kokią gavote – originalioje pakuotėje, nepažeistos, nenaudotos ir nepraradusios savo prekinės išvaizdos. Supakuokite prekes saugiai (tam galite panaudoti dėžutę, kurioje jas gavote) ir išsiųskite registruotu paštu: MB „Juoda ant balto“, Klevų g. 9, LT-54125, Didvyriai, Kauno r. Prie siuntėjo duomenų nurodykite savo vardą, pavardę, adresą bei telefono numerį.

Jei pastebėjote leidybinį broką arba prekė buvo sugadinta gabenimo metu, nedelsdami kreipkitės el. paštu letsbooky@gmail.com. Susitarsime dėl Jums priimtiniausio prekės pakeitimo būdo ir nekokybišką prekę pakeisime kokybiška.

Svarbu: jeigu grąžinate nekokybiškas prekes (pvz., knygą pažeistu viršeliu) siuntimo išlaidas apmokėsime mes. Jeigu grąžinate kokybiškas prekes jų originalioje pakuotėje, siuntos išlaidas apmoka pirkėjas. Kaip numato Europos Sąjungos el. prekybą reglamentuojantys įstatymai, gavę grąžinamas prekes per ne vėliau kaip 14 d., grąžinsime Jums pinigus į nurodytą sąskaitą arba pakeisime prekę kita. Tuo atveju, jeigu Jūsų siuntai buvo taikomas transportavimo mokestis, prekių pristatymo išlaidos nebus grąžintos.

Išsamiau susipažinti su Prekių grąžinimo taisyklėmis galite Pirkimo taisyklių 8 skyriuje.

 

Į viršų