NUOSTABIAM TAVO GYVENIMUI BE STRESO!

Pokyčių ir streso valdymo ekspertės Ritos Regalės knyga „GYVENIMUI BE STRESO. Pokyčių ir streso valdymo ekspertės užrašai“ – kiekvienam, siekiančiam geresnės savijautos, harmonijos šeimoje, veikloje, santykiuose su savimi ir aplinkiniais.

16,00
  •  

Patirkite naują kokybės ir lengvumo pokytį
kiekvieną dieną!

Retas kuris šiandien jaučiasi ramus, laimingas ir užtikrintas tuo, ką daro. Turime problemų santykiuose, šeimoje, darbe, išgyvename dėl neišsipildančių svajonių ir nepasiekiamų tikslų. Visa tai sukelia įtampą, stresą. Tačiau iš tiesų stresas yra pasekmė, nes turime daugybę klaidingų įsitikinimų apie kitus bei save ir pamirštame, kas esame, kokia mūsų egzistavimo prasmė.

Knygos autorė dalijasi holistinėmis įžvalgomis, asmenine ir klientų patirtimi, veiksmingomis technikomis bei praktikomis, galinčiomis padėti susigrąžinti gyvenimą į savo rankas. 

Čia rasite net 15 streso VALDYMO TECHNIKŲ, kurias pritaikys net „viską bandę“ streso valdymo entuziastai!

AR NORĖTUM, PADEDANT PATIKIMAM VEDLIUI, LENGVIAU IR SUMANIAU
ĮVEIKTI NELAUKTAS KRIZES BEI KASDIENIUS IŠŠŪKIUS
IR JAUSTIS GERIAU?

PERSKAITĘS ŠIĄ KNYGĄ SUŽINOSI:

1. Kas yra tikroji laimė? Kodėl kartais turėjimas „visko“ nesuteikia laimės, pilnatvės jausmo ir išorinis komfortas neatstoja artimo ryšio su šeimos nariais. Kokie keliai veda link vidinės harmonijos bei gyvenimo džiaugsmo.

2. Kodėl verta bei kaip svajoti kryptingai? Į ką reikia atkreipti dėmesį prieš pradedant norėti, svajoti bei ko nepamiršti, kad nesulauktum netikėtų siurprizų. Kaip formuluoti norus, kad tikrai gautume, ko trokštame, ir jaustumės laimingi. Kaip tinkamai pasigaminti svajonių stendą ar knygą.

3. Kas yra tas baisusis stresas, kur jis gyvena ir kaip jį suvaldyti? Stresas būna skirtingų rūšių ir jam valdyti taikomos skirtingos technikos. Apie tai išsamiai aptarta knygoje.

4. Kokios yra veiksmingos ir saugios momentinio streso, emocijų valdymo technikos? Sužinosi net 15 skirtingų streso valdymo technikų, tarp kurių tikrai rasi sau tinkamas, lengvai pritaikomas ir greitai veikiančias.

5. Kaip gyventi laimingai ir be streso? Manai, kad stresas ir laimė skirtingos sąvokos? O jeigu jos atsistotų greta ir išmoktų keliauti drauge? Turi galimybę sužinoti, kaip streso siunčiamus signalus paversti naudinga informacija, keičiančia požiūrį bei mąstymą iš „man nepasisekė“ į „man pasisekė ir dėl to esu dėkingas!“

6. Kokiems vidinę įtampą keliantiems dirgikliams galime daryti įtaką, o kokiems ne? Sužinosi, kaip lengviau priimti gyvenimo pokyčius, valdyti atidėliojimą, įsipareigojimus, skolas, neveiklumą, negatyvumą, kaip lengvai ir ambicingai įveikti kylančius konfliktus, atremti kritiką ir vertinimus, tinkamai reaguoti į padėkas ir pagyrimus. Mokysiesi viską priimti kaip gyvenimo dovaną, kuri dažnai atkeliauja skirtingo pavidalo formomis, kurių gausa išryškėja ir yra matoma ne iš karto.

7. Kaip įveikti sunkumus ir patirti daugiau laimės? Kylančių emocijų ir lūkesčių priežastys bei pasekmės. Dviejų tipų asmenybės ir jų reakcija į gyvenimo sunkumus, gebėjimas prisiimti atsakomybę ir kontroliuoti situaciją. Sužinosi 5 bet kokios netekties išgyvenimo etapus ir kaip juos lengviau pereiti. Perprasi 5 konfliktų sprendimo scenarijus ir išmoksi atpažinti atsiradus sunkumų kylančius nepatenkintus žmonių asmeninius poreikius.

8. Kaip megzti darnius santykius su savimi ir kitais? Knygoje rasi 4 svarbiausius klausimus, kuriuos turi sau užduoti ir atsakyti norėdamas sukurti ar atgaivinti santykius šeimoje ir kolektyve, perprasti veiklos ar asmeninę misiją.

9. Kuo skiriasi emocijos nuo jausmų ir kas tas „emocijų paleidimas“? Teorija ir praktika: įžvalgos ir konkretūs būdai, kurie leis savarankiškai praktikuoti ir valdyti neigiamų jausmų ir skausmingų emocijų paleidimo procesą. Sužinosi apie Aukos – Tirono – Gelbėtojo vaidmenis ir kodėl nė vienas jų Tau netinkamas.

10. Kaip veikia traukos dėsnis ir kaip pritraukti dalykus, kurių nori ir kurie Tau naudingi? Minčių galia, pasirinkimų svarba ir tęstinumas. Negatyvių emocijų, jausmų bei veiksmų įtaka Tavo realybės kūrimui.

11. Kaip stiprinti EQ ir kelti sąmoningumą? Sužinosi, kas yra bendro tarp emocinio intelekto, dvasingumo ir sąmoningumo. Kokie yra sąmoningumo lygmenys ir kaip tai veikia asmenybės jauseną, pasirinkimus, sprendimus bei kuriamą realybę. Sužinosi, kas mus tempia žemyn ir kaip gali palaipsniui tobulėti, stiprinti emocinį intelektą bei pasiekti aukštesnį sąmoningumo lygį.

AR ESI PASIRUOŠĘS PAŽVELGTI Į SAVE IR SAVO GYVENIMO APLINKYBES KITOKIU ŽVILGSNIU?

KĄ KALBA ŠIĄ KNYGĄ PERSKAITĘ ŽMONĖS?

5/5

SPECIALUS PASIŪLYMAS!

UŽ GERĄ KAINĄ:

16,00
  •  

Mes labai norime, jog Tu perskaitytum šią knygą ir jaustumeisi geriau, todėl pridėsime šias dovanas:

IKI PASIŪLYMO PABAIGOS LIKO:

Dienos
Valandos
Minutės
Sekundės

PRADĖK NAUJĄ LENGVUMO IR DŽIUGESIO KUPINĄ GYVENIMĄ BE STRESO JAU DABAR!

APIE AUTORĘ

Rita Regalė – lektorė, pokyčių ir streso valdymo ekspertė, savo konsultacijose taikanti mindfulness, elgesio modelių, emocijų paleidimo, PRASMĖS terapijas ir kitus veiksmingus šiuolaikinio mokslo patvirtintus emocijų valdymo, streso įveikimo būdus. Konsultuoja individualiai, taip pat veda mokymus įmonėms, organizacijoms.

„Šiandien, po daugybės gyvenimo pamokų ir klajonių, savo veiklą vadinu stipria psichologine ir dvasine pagalba žmonėms. Galima padėti kiekvienam, kuris jaučiasi atviras ir pasiruošęs vidiniams pokyčiams dėl geresnio, prasmingesnio ir laimingesnio gyvenimo”, – sako R. Regalė.

rita regale_in